Menu ikonu
Otopark

Otopark

Türk Telekom Prime ve İSPARK’la tüm otoparklar sizin! Aracınızı dilediğiniz İSPARK otoparkına park edip Türk Telekom Prime’ın otopark ayrıcalığından ayda 3 kez ücretsiz olarak faydalanabilirsiniz.

Mobil
ISPARK KAYIT "PLAKA" 6262
Evde İnternet
ISPARK TCKN KAYIT "PLAKA" 6262
Otopark
AYRICALIK DETAYLARI
 • İspark otopark avantajlarından Türk Telekom Prime mobil müşterilerimiz 31.03.2019 tarihine kadar faydalanabilirler.
 • Kampanyadan yararlanmak isteyen Prime mobil müşterilerinin plakayı boşluk bırakmadan, ISPARK KAYIT "PLAKA" (Ör: ISPARK KAYIT 34ABC12) yazarak, Prime evde internet müşterilerinin ise ISPARK TCKN KAYIT "PLAKA" yazıp 6262'ye göndermesi ve ödeme öncesinde Türk Telekom Prime kampanyasından faydalanılacağının belirtilmesi yeterli olacaktır. Yurt dışı plakalı araçların kaydı için ISPARK YURTDISI KAYIT "PLAKA" yazılarak 6262'ye gönderilmesi ve ödeme esnasında Türk Telekom Prime kampanyasından faydalanılacağının belirtilmesi yeterli olacaktır.
 • Ücretsiz kullanım ispark yol üstü otoparklarda 0-2 saat, açık ve katlı otoparklarda ise 0-3 saat için geçerlidir.
 • İstanbul ilindeki İspark avantajlarından Prime Mini Hoşgeldin tarifesindeki müşteriler ayda 1 kez, Prime Eksper 20GB -25GB ve Prime Ekstra 15GB – 20GB - 25GB tarifelerindeki müşteriler ayda 5 kez, Prime’la Tanış 10GB Tarifesi ve Prime'lı Ol 10GB Tarifesi kampanyadan sadece tarifeye geçiş tarihinden itibaren ilk 30 gün içerisinde 3 defa yararlanabilir, diğer Prime tarifelerindeki müşteriler ayda 3 kez yararlanabilirler.
 • Her plaka için ayrı kayıt SMS'i gönderimi yapılması gerekmektedir. Faydalanmak için plakanın bir kez kaydedilmesi yeterlidir. Plaka iptali için ISPARK IPTAL "PLAKA" yazılarak 6262'ye gönderilebilir.
 • Bir plaka sadece bir müşteri tarafından kaydettirilebilir.
 • Ay içerisinde kullanılmayan haklar ve süreler devredilemez.
 • Kampanya ispark Çemberlitaş turist otoparkı, ispark Ragıp Gümüşpala Caddesi otobüs otoparkı, ispark Gürpınar balık hali otoparkı, ispark Belgrad Ormanı otoparkı, ispark Kozyatağı ve Bayrampaşa sebze meyve hali otoparkı dışındaki tüm ispark tüm otoparklarında geçerlidir.
 • Prime Eksper Aşmayan 10GB, Prime Eksper 10GB, Prime Eksper Yeni 10GB ve Prime Eksper 12GB tarifeleri kampanyadan yararlanamaz.
 • Bu kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez.
 • Kampanya kapsamında kazanılan ücretsiz kullanım hakkı başkasına satılamaz ve devredilemez. Kalan sorgusu için ISPARK KALAN yazılarak 6262'ye gönderilebilir.
 • Türk Telekom Prime müşterileri belirtilen ücretsiz kullanım süresinden daha az park kullanımı yapmaları durumunda otopark tipine göre ücretsiz kullanım süresi kadar kullanım yapmış sayılırlar.Kampanyaya katılımının SMS ile yapılması durumunda mesaj ücreti katılımcılar tarafından karşılanacaktır. 6262'ye gönderilen kısa mesajlar TT Mobil müşterileri için yurtiçi her yöne SMS paketinden düşecektir. Eğer TT Mobil müşterilerinin yurtiçi her yöne SMS paketi bitmişse ya da tarifesine göre tanımlı değilse tarifesi üzerinden 1 SMS olarak ücretlendirilecektir. Vodafone ve Turkcell müşterileri için ücretlendirme bağlı bulunan operatörün tarifesine göre 1 SMS olarak ücretlendirilir. Türk Telekom Grubu kısa mesaj fiyatlarında meydana gelebilecek fiyat değişikliklerini yansıtma hakkını saklı tutar.
 • Kampanya kapsamında verilen kullanım hakkı 31.03.2019 tarihinde sona erecektir.
 • Detaylı bilgi için; Türk Telekom Prime Müşteri Hizmetleri 444 4 375
 • Kampanya kapsamında hizmeti sağlayacak firmanın hizmeti sağlaması sırasında doğabilecek olumsuz durumlardan TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş. sorumlu değildir.
 • Kampanya kapsamında değişiklik yapma veya kampanyayı bitirme/dondurma hakkı TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş.'de saklıdır.
NASIL TÜRK TELEKOM
Prime'lı Olurum?

Prime Mobil Tarifelerine geçmek için; PRIMEEKSPER 10GB, PRIMEEKSTRA 15GB yazıp 5555’e gönderebilirisiniz.

Türk Telekom Prime Müşteri Hizmetleri; 444 4 375

Prime Müşteri Hizmetleri’ni arayabilir veya Türk Telekom mağazalarını ziyaret edebilirsiniz.

Size uygun Türk Telekom Prime mobil tarifesine geçmeden önce mevcut tarifenizi öğrenmek için TARIFEM yazıp ve 5555’ mesaj gönderebilirsiniz. Mevcut taahhüt bilgilerinizi sorgulama için TAAHHUT yazıp 5555’e SMS göndererek Online İşlem Merkezi’ni kullanarak ya da müşteri hizmetleri’ni arayarak hemen destek alabilirsiniz.

Başvuru formunu 

doldurun.

Biz sizi arayalım, 

Prime dünyasını anlatalım.

4.5G uyumlu sim kartınızı

size ulaştıralım.

PRIME'LI OLUN
Size en uygun içerikleri sunabilmemiz için lütfen seçim yapınız.
PRIME MÜŞTERİSİYİM PRIME MÜŞTERİSİ DEĞİLİM