Menu ikonu
Tivibu'lu Prime Tarifesi

Tivibu'lu Prime Tarifesi

59 TL’ye 24 ay ücretsiz Tivibu Süper Paket ve çok daha fazlası sizlerle.


10 GB
İNTERNET
1500 DK
YURT İÇİ HER YÖNE
1500 SMS
YURT İÇİ HER YÖNE
59
AYLIK
TARİFE DETAYLARI İÇİN TIKLAYIN
TÜRK TELEKOM MÜŞTERİSİYSENİZ
TIVIBULU PRIME 5555
'e gönder
Prime Müşterisi Olmak İçin
HEMEN BAŞVUR
Tarife Detayları

Tivibulu Prime tarifesi 10 GB Cepte İnternet, yurt içi her yöne 1500 dakika, her yöne 1500 SMS haklarını içermektedir. Tarifeye 24 ay taahhüt veren ve kampanyaya SMS yoluyla katılan  müşterilere 24 ay boyunca Tivibu Süper Paket hediye edilecektir.Tivibu Süper Paket hediyesinden yararlanmak için SOZ yazıp 5555’e göndererek tarifeye 24 fatura dönemi taahhüt verilmesi; ardından TIVIBULU PRIME yazıp 5555’e gönderilerek kampanya katılım şifresi alınması gerekmektedir. SMS yoluyla iletilen Kampanya katılım koşullarına PRIME ONAY yazıp 5555’e göndererek onay veren müşterilere kampanya şifresi iletilecektir. Bu şifre ile 444 5 375 Tivibu Müşteri Hizmetleri aranarak ya da ofis / bayiye gidilerek kampanyaya katılım sağlanabilir.

Numara taşıma, yeni hat tesisi ve Türk Telekom Mobil, Taraftar ve diğer iş birliği faturasız tarifelerinden geçiş yoluyla Tivibulu Prime tarifesine kayıt olan müşterilerimiz için tarifenin aylık ücreti 69 TL’dir. Söz konusu müşterilerimizin, SMS ya da müşteri hizmetleri aracılığıyla 24 fatura dönemi boyunca Türk Telekom faturalı mobil tarifelerinde kalma sözü vermeleri durumunda, taahhüt verilen fatura döneminden itibaren geçerli olmak üzere 24 fatura dönemi boyunca Tivibulu Prime Tarifesi 59 TL olarak uygulanacaktır.
Tarife, Türk Telekom Mobil, Taraftar ve diğer iş birliği faturalı tarifelerinden geçişe açık değildir.

  Tivibulu Prime
Taahhütlü Aylık Ücret Yeni aktivasyon ve numara taşıma yoluyla gelip taahhüt veren müşterilerimiz için geçerli fiyattır 59 TL
Taahhütsüz Aylık Ücret Yeni aktivasyon ve numara taşıma yoluyla gelip taahhüt vermeyen müşterilerimiz için geçerli fiyattır 69 TL 
Aylık Ücretsiz Cepten İnternet 10 GB
Aylık Ücretsiz Her Yöne Görüşme Süresi 1500 DK
Aylık Ücretsiz Her Yöne SMS 1500 SMS
İnternetiniz Bittiğinde Aşım Ücretlendirmesi 500MB/12 TL
Türk Telekom Prime Özel Yurt Dışı Hizmetleri Kademeli ses ve data paketleri Yurtdışındayken 60 dk aranma hediye
İnternet Paylaşımı

Yok

Ücretsiz Süre Bitiminde Yurt İçi Her Yöne 56,70 Kr / Dk
SMS Ücreti 40,75 Kr / SMS
MMS Ücreti 1,25 TL / MMS
 • Tarifeye numara taşıma, yeni hat tesisi, Türk Telekom faturasız mobil tarifeleri ile Taraftar ve diğer işbirliği faturasız tarifelerinden geçiş yoluyla Türk Telekom Mağazaları ve müşteri hizmetleri aracılığıyla kayıt olunabilir.
 • Prime tarifelerine gelen müşterilerimiz Prime hizmet ve ayrıcalıklarından faydalanabilir.
 • Tarifelere kayıt olan müşterilere tarifede kaldıkları süre boyunca her fatura döneminde yurtdışındayken 60 dakika aranma hediye edilecektir.
 • Tivibulu Prime tarifesi için ücretsiz cepten internet hakkı bittiğinde 4 kez 500MB / 9TL internet paketleri otomatik olarak devreye girecek, sonrasında internet kullanımı durdurulacaktır. Tarife kapsamında sunulan yurt içi veri kullanım hizmeti sadece wap apn ve internet apn üzerinden yapılacak kullanımları kapsamaktadır. Tarife kapsamında sunulan cepte internet kullanım hakkı tükendiğinde, Tivibulu Prime tarifesi için müşterilere otomatik olarak 9 TL karşılığında 500 MB’lık ek paketler tanımlanacaktır. Müşterilerimiz bu ek paketlerden 4 tanesini de bitirdiğinde müşterilerin internet erişim hızı ilgili fatura dönemi sonuna kadar 256 kbps'a düşürülecektir.
 • Bir fatura dönemi içerisinde kullanılmayan tarife kapsamında sunulan dakikalar ilgili fatura dönemi sonunda silinecektir. Tarife kapsamındaki dakikalar devredilemez ve 3. şahıslara transfer edilemez.
 • Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.
 • Tarife kapsamında sunulan her yöne dakikalar; yarışma servisleri, sohbet hatları, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil yurtdışı, faks, data, WAP aramalarını kapsamamaktadır. Tarife kapsamındaki her yöne dakikalar ile görüntülü aramalar, 444 ile başlayan aramalar ve 1 ile başlayan 3 haneli numaralara yapılabilir. Tarifedeki her yöne dakikalar tüketildiğinde 444 ile başlayan aramalar sabit hat yönü dakika fiyatıyla ücretlendirilmektedir.
 • Tarifeler kapsamında sunulan ücretsiz SMS'ler, sadece yurt içi gönderiler için geçerlidir. Yurt dışı, KKTC, katma değerli servis gönderimlerinde kullanılamaz. Söz konusu SMS'ler web ve wap üzerinden yapılacak SMS gönderimlerini kapsamamaktadır. Tarifeler kapsamındaki SMS’ler kapsamında, 444’lü numaralar, 1XY yapısındaki 3 haneli kısa numaralara da ücretsiz gönderim yapılabilir.
 • Türk Telekom, müşteriye tahsis edilen hattın kullanımını göz önünde bulundurarak, hattın ticari olarak ve/veya kötü niyetle ve/veya haberleşme amacı dışında ve/veya FCT vb. cihazlarla ve/veya konferans görüşme yapılmak suretiyle ve/veya benzeri şekillerde kullanıldığını tespit etmesi veya bu şekilde kullanımdan makul bir şüphe duyması halinde, müşteriyi ikaz edebilir ve/veya müşteriden ön ve/veya ara ödeme ve/veya depozito talep edebilir ve/veya hattın tarifesini değiştirebilir ve/veya hattın kullanımına tek veya çift taraflı kısıtlama getirebilir ve/veya hattı tamamen kullanıma kapatabilir ve/veya müşterilik sözleşmesini tek taraflı olarak feshedebilir.
 • TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş., fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.
 • Her yöne aramalar yurt içi olmak şartıyla şebeke içi, ev, iş, diğer operatörler  ve anlaşmalı  sabit telefon hizmeti veren işletmeci yönlerini ve görüntülü görüşmeleri kapsar.
 • Tarifenizin ve tarifenize ek olarak aldığınız yurt içi konuşma dakikalarınızın ücretlendirme periyodu 6 saniyedir. TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş. fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.
 • Tarife kapsamındaki dakikalar, yurt içi her yöne geçerlidir. Her yöne dakikalar, yurt içi olmak şartıyla şebeke içi, ev, iş, diğer operatörler ve anlaşmalı  sabit telefon hizmeti veren işletmeciler yönlerini kapsamaktadır.
 • Tarife kapsamında numara taşıma, yeni hat tesisi, faturasız hattan faturalı hatta geçiş yapan müşterilerimiz adına düzenlenecek ilk faturalara, söz konusu fatura döneminde 15 günden fazla kullanım yapıldığı takdirde ilgili döneme ait tarife aylık ücretinin tamamı, 15 günden az kullanım yapıldığı takdirde ise ilgili döneme ait tarife aylık ücretinin gün ile orantılı kısmı yansıtılacaktır. Faturalı hattan faturasız hatta geçiş, diğer operatörlere numara taşıma ve hat iptali yapılması durumunda çıkan son faturaya ise tarife aylık ücretinin tamamı yansıtılacaktır.
 • Tarife kapsamında kalan dakikalar SES yazıp 5555'e SMS gönderilerek öğrenilebilir.
 • Tarife kapsamında kalan SMS hakları SMS yazıp 5555'e SMS gönderilerek öğrenilebilir.
 • Tarife kapsamında kalan internet kullanım hakkı INTERNET yazıp 5555'e SMS gönderilerek öğrenilebilir.
 • Güncel borç bilgisi "GUNCEL" yazıp 5555'e gönderilerek son birkaç güne kadar olan faturalanmamış kullanım tutarı öğrenilebilir. Bu servisten ay içinde alınan ilk ve ikinci bilgi mesajı 0,99 TL olarak ücretlendirilir. Aynı ay içinda yapılan diğer sorgulamalar ücretsizdir.
 • Son 90 gün içerisinde Türk Telekom faturalı ve faturasız mobil tarifelerinden diğer operatörlere numarasını taşıyıp sonrasında tekrar tarifeye kaydolduysanız veya Türk Telekom faturalı mobil tarifelerinden faturasız tarifelerine geçiş yapıp sonrasında tekrar tarifeye kaydolduysanız bir defaya mahsus KDV ÖİV dahil 30 TL kayıt ücreti alınacak alınacak ve söz konusu ücret müşterilerin ilk faturalarına yansıtılacaktır.
 • Bu tarifeden hizmet alan müşterilerimiz, tarifeye özel uluslararası dolaşım ses ve data paketlerinden ek ücret ödeyerek faydalanabilirler. Bu tarifeden hizmet alan müşterilerimiz, Şirketimiz ile anlaşma yapan üçüncü taraf firmalarca sunulan ve telekomünikasyon hizmetleri ile ilgili olmayan avantajlı tekliflerden ilgili avantajlı tekliflerin sunulduğu süre boyunca yararlanabileceklerdir.
 • Kampanyası kapsamında Numara Taşıma, Yeni Hat tesisi veya Türk Telekom Mobil tarafından sunulmakta olan faturasız  hatlardan geçiş yoluyla Tivibulu Prime tarifesine başarıyla kayıt olarak,  24  fatura dönemi boyunca Türk Telekom mobil faturalı tarifelerinde kalacaklarına dair taahhüt veren Abonelere  TIVIBULU PRIME yazıp 5555'e SMS gönderdikleri ve bu kampanya fomuna SMS aracılığıyla onay verdikleri takdirde TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş ("TT Mobil") tarafından kampanya katılım ŞİFRE’si gönderilecektir.
 • Kampanya kapsamında,  kampanya katılım ŞİFRE’sini TTNET A.Ş (“İŞLETMECİ”)’ye ileten ve Tivibu’ya yeni abone  olan müşterilerin  satın alacakları Taahhütsüz TİVİBU SÜPER paketi ücretinin ilk 24 (Yirmidört) ayı (TT Mobil'e verilen taahhüdün bozulmaması şartıyla) TT Mobil tarafından karşılanacaktır.
 • Abone faturasına yansıyacak ve TT Mobil tarafından ödenecek olan kampanya kapsamındaki Tivibu Paketi ve ilgili mobil tarifeyi gösteren tablo aşağıda sunulmuştur. Abone, TT Mobil tarifesini değiştirme hakkına sahip olsa bile , Abone, Kampanya kapsamında yararlandıgı TIVIBU paketini (HD pakete geçişler hariç) degiştiremez. TİVİBU Paketini değiştiren müşterinin paket ücreti TT Mobil tarafından karşılanmayacaktır.
TT Mobil Tarifesi Tivibu Paketi Taahhütsüz Tivibu Süper Paket Fiyatı*
1500DK + 1500SMS + 10GB    Tivibu Süper Paketi     78 TL

 *Tivibu taahhütsüz paket fiyatında belirtilen tutarlar cihaz kullanım bedeli dahil fiyatlardır.

* Tivibu Ev paketlerinde kampanya kapsamında HD paket seçilmesi durumunda + 5 TL aylık ücret ayrıca alınacaktır. Kampanyaya giriş yapılan paketin ücret olarak altına inmemek koşuluyla geçişe açık paketlere geçiş yapılabilecektir

 • Abone,  TT Mobil tarafından kendisine iletilen kampanya katılım ŞİFRESİ’ni, Abonelik Sözleşmeleri ve ekleri ile işbu kampanyadan kaynaklanan hak ve yükümlülüklerini üçüncü kişi/kişilere devredemeyecektir.
 • Tivibulu Prime tarifesinden başka bir tarifeye geçilmesi, hattın başka bir operatöre taşınması veya hattın iptal edilmesi nedenleri de dahil olmak üzere Tivibulu Prime tarifelerinde değişiklik yapılması ve mobil aboneliğin sona erdirilmesi durumlarında,  Tivibu Süper paketinin yürürlükteki güncel tarife  ücreti ve cihaz kullanım bedeli müşteri tarafından ödenecektir.
 • Kampanya Kapsamında vermiş olduğu mobil taahhüdü bozan abonenin ADI SOYADI, TCKN, GSM NUMARASI, MOBİL TARİFE BİLGİSİ ve KAMPANYA KAPSAMINDA VERİLEN ŞİFRE bilgileri TT Mobil tarafından İŞLETMECİ’ye bildirilecek olup, taahhüdünü bozan müşteriler taahhüdü bozdukları ayı takip eden aydan itibaren Tivibu paket ücretini ve cihaz kullanım bedelini kendileri ödeyecektir.
 • 24 ayın sonunda abonenin Tivibu Süper paket aboneliği devam edecek olup, Tivibu Süper paket güncel tarife ücreti ve cihaz kullanım bedeli aboneye fatura edilecektir.
 • Cihazların mülkiyeti TTNET’e aittir. Abonenin herhangi bir sebeple kampanyadan ayrılması, aboneliğin her hangi bir nedenle feshi  halinde 7 iş günü içinde verilen  cihazların  çalısır halde teslim edilmemesi durumunda  aboneye  cihaz bedelleri yansıtılır.
 • İç kurulum ve aktivasyon  bedelleri aboneden tahsil edilmeyecektir.
 • Abone kampanya koşullarına, kampanyanın ayrıntılarıyla hizmet tarifeleri ve benzeri güncel bilgilere www.tivibu.com.tr adresinden ulaşılabilecektir.
 • İŞLETMECİ, IPTV / DTH Hizmeti kapsamında sunduğu kanallarda, içerik ve hizmetlerde değişiklik yapma hakkına sahiptir. Tivibu Ev paketlerinde kampanya kapsamında HD paket seçilmesi durumunda + 5 TL aylık ücret ayrıca alınacaktır.
 • Kırmızı Halı gibi diğer ücretli içerikler, yukarıda belirlenen aylık tutarlar dâhilinde olmayıp, Abone’nin bu içerikleri kiraladığı veya izlediği taktirde, belirlenen ücret faturasına ayrıca yansıtılacaktır.
 • İşbu kampanya bilgilendirme formunda yer almayan hususlarda  Abonelik Sözleşmeleri hükümleri geçerlidir. Abonelik  sözleşmeleri ile işbu kampanya katılım koşulları  arasında çelişki olan hallerde öncelikle kampanya katılım koşulları hükümler dikkate alınacaktır.
 • Kampanya Katılım koşullarını kabul eden Abone için kampanya aktif hale gelecektir.
 • Tivibu aboneliğinde hat dondurma yapılması durumunda TT Mobil'de dahil olduğu hizmet donmaz, hat kullanıma açık kalacak olup faturalama devam edecektir. Tivibu’da hat dondurma süresi boyunca yayın verilmeyecektir.
 • Tivibu Damga Vergisi alınır.
 • Tarifedeki müşterilerimiz 24 fatura dönemi boyunca Türk Telekom faturalı mobil tarifelerinde kalacaklarına dair taahhütte bulunabilirler.
 • Tarifeden taahhütlü aylık ücret ile yararlanmak için tarifeye kayıt tarihinden itibaren ilk 60 gün içerisinde müşteri hizmetleri veya SMS aracılığıyla taahhüt verilmesi gerekmektedir.
 • Tarifeye kayıt tarihlerinden itibaren ilk 60 gün içerisinde taahhüt vermeyen müşterilerimiz tarifeden taahhütsüz aylık ücret ile yararlanacaklardır.
 • SMS aracılığıyla taahhüt vermek için SOZ yazıp 5555'e ücretsiz SMS gönderilmesi gerekmektedir. Onay SMS’I 2TL’dir.
 • Taahhüt kapsamındaki aylık ücret indirimi taahhüt verilen fatura dönemi itibariyle verilmeye başlanacak ve 24 Fatura dönemi boyunca geçerli olacaktır.
 • Taahhüt verip 24 fatura dönemi içerisinde Türk Telekom diğer faturalı mobile tarifelerine geçiş yapan müşterilere cayma bedeli yansıtılmayacaktır; ancak söz konusu müşterilerin taahhütleri kaldığı yerden devam edecek; sonrasında hat iptali yapmaları, hatlarının iptal edilmesine sebebiyet vermeleri, numaralarını diğer operatörlere taşımaları, Türk Telekom Mobil hattının , Taraftar ve diğer işbirliği faturasız tarifelerine geçiş yapmaları durumunda müşterilerin son faturasına o güne kadar yararlanılan indirimler toplamı ile kalan ay ücretler toplamlarından müşteri lehine olanı cezai bedel olarak yansıtılır.
 • Tarife kapsamında kalan dakikalar için SES, kalan SMS hakları için SMS ve cepte internet hakkı için INTERNET yazıp 5555’e SMS gönderilerek öğrenebilirsiniz. Bu servis dakikalar ve SMS için 6 saat, internet için 12 saat öncesinin kullanım bilgilerini içerir.
 • Güncel borç bilgisi GUNCEL yazıp 5555'e gönderilerek son birkaç güne kadar olan faturalanmamış kullanım tutarı öğrenilebilir Bu servisten ay içinde alınan ilk ve 2. bilgi mesajı 0,99 TL olarak ücretlendirilir. Aynı ay içinde yapılan diğer sorgulamalar ücretsizdir.
 • Internet, Ses ve SMS kullanım haklarının her biri için %80'i ve %100'ü kullanıldığında sistemden SMS ile otomatik olarak bilgilendirme yapılmaktadır. Bu bilgilendirmeler dakika ve SMS için 6 saat, internet için 12 saat öncesinin kullanım bilgilerini içerir.
 • Tarifeden kalan tüm haklar 9333’ü ücretsiz arayarak da öğrenilebilir.

444 ile başlayan aramaların yurt içi ücretlendirmesi eğer tarifede her yöne ya da sabit hat yönüne kullanım hakkı var ise bu yönlerden düşer; eğer tarifede her yöne ya da sabit hat yönüne kullanım hakkı yok ise tarifenin sabit hat yönü dakika fiyatıyla ücretlendirilmektedir.

Türk Telekom Prime mobile Tarifelerinden birindeyseniz, Türk Telekom Prime Yurtdışı Servisi ile yurtdışında kullanımıza uygun paketiniz hattınıza otomatik tanımlanır, içiniz rahat eder.
Prime 2GB Yurt dışı Paketi ile yurt dışında iken yurt içinde gibi rahat rahat internet kullanımı yapabilir ve size özel ücretsiz cepte 2GB internet keyfini yaşayabilirsiniz.
Pakete bir kez üye olmanız yeterli, iptal edilmedikçe üyeliğiniz devam eder ve bir sonraki yurt dışı seyahatinizde paketin geçerli olduğu ülkelerde ilk internet kullanımınızda ücretsiz cepte 2GB internet hattınıza otomatik tanımlanır. Pakete üye olmak için PY 2GB yazarak 3910’a sms atabilirsiniz. Paketin geçerli olduğu ülkeler: ABD, Almanya, Avusturya, BAE, Hirvatistan, Hollanda, Ingiltere, Irlanda, Ispanya, Macaristan, Polonya, Romanya, Slovakya, Yunanistan
Kademeli ses ve data paketleri ile paket aşımı yaşamadan rahat rahat konuşup internete girebilirsiniz. Yurtdışı servisine 1 kez üye olmanız yeterli, size özel yurtdışı paketleriniz ilk kullanımınızda hattınıza otomatik tanımlanır, paketiniz bitince kullanımıza en uygun yeni paketinize geçersiniz.

Avrupa Amerika Rusya, KKTC ve S.Arabistan ülkeleri
Konuşma Paketleri Internet Paketleri
30DK 19TL 20MB 19TL
90DK 45TL 50MB 45TL
150DK 75TL 100MB 85TL
300DK 140TL 200MB 150TL
500DK 200TL 400MB 250TL
500DK Std. Ücretlendirme 400MB Std. Kademeli Ücretlendirme
Standart Kademeli Data Ücretlendirme 
İlk 20MB 9TL/MB
20MB+ 6TL/MB 
Diğer Ülkeler
Konuşma Paketleri Internet Paketleri
60DK 49TL 20MB 55TL
120DK 90TL 50MB 125TL
180DK 129TL 100MB 200TL
180DK Std. Ücretlendirme 100MB Std. Kademeli Ücretlendirme
NASIL TÜRK TELEKOM
Prime'lı Olurum?

Prime Mobil Tarifelerine geçmek için; PRIMEEKSPER 10GB, PRIMEEKSTRA 15GB yazıp 5555’e gönderebilirisiniz.

Türk Telekom Prime Müşteri Hizmetleri; 444 4 375

Prime Müşteri Hizmetleri’ni arayabilir veya Türk Telekom mağazalarını ziyaret edebilirsiniz.

Size uygun Türk Telekom Prime mobil tarifesine geçmeden önce mevcut tarifenizi öğrenmek için TARIFEM yazıp ve 5555’ mesaj gönderebilirsiniz. Mevcut taahhüt bilgilerinizi sorgulama için TAAHHUT yazıp 5555’e SMS göndererek Online İşlem Merkezi’ni kullanarak ya da müşteri hizmetleri’ni arayarak hemen destek alabilirsiniz.

Başvuru formunu 

doldurun.

Biz sizi arayalım, 

Prime dünyasını anlatalım.

4.5G uyumlu sim kartınızı

size ulaştıralım.

PRIME'LI OLUN
Size en uygun içerikleri sunabilmemiz için lütfen seçim yapınız.
PRIME MÜŞTERİSİYİM PRIME MÜŞTERİSİ DEĞİLİM